www.zenzai.cz

www.zenzai.cz

Studio ZenZai Fitness

ZenZai Fitness & Cvičební hodiny

„BUĎ SILNÁ VE SVÉM STŘEDU A BUDEŠ SILNÁ I VE SVÉM ŽIVOTĚ!“

  • On-line lekce cvičení na doma pro všechny. Cvičte kdykoliv chcete – najdete níže v popisu.
  • Cvičební lekce, kurzy, workshopy ve studiu ZenZai Fitness Blansko nyní plně v provozu. Z důvodu Covid 19 připravujeme od 1.7.2020 přesný rozpis hodin. V případě vašeho zájmu o cvičební lekce, nebo některého z programu ZenZai Fitness volejte na tel: 770627333

Cvičební programy nastavené hloubkou vašeho vnímání. Lekce propracované do všech detailů tak, abyste i při sebemenším pohybu cítili práci hlubokých svalových skupin a aby vše, co děláte mělo smysl nejen ve fyzickém těle, ale bylo tou správnou cestou pro vaši duši.

Efektivitu cvičení zvyšuji  terapeutickými technikami, meditacemi a rituály. Aktivací drah a bodů na těle je dosaženo vysokého efektu propojení tělesného a duševního cvičení, které vede k ozdravení a  vitalizaci těla. Tato forma metodiky je zahrnuta do speciálních workshopů a kurzů.

Tady v Zenzai si obtížnost a úroveň cvičení zvolíš sama, a proto je vhodné pro každou ženu v každém věku. Vždyť je přece jedno, zda se to jmenuje „jóga“ či „pilates“. Jediné co potřebuješ je začít. Ne zítra, ale právě teď. Zítra totiž neexistuje… Zítra znamená nikdy!

Nemáš zkušenosti? Nevadí, stačí se jen rozhodnout, vnímat svoje tělo, postupně začít a výsledek se dostaví zcela jistě! Co pro to udělat? No jedinou věc. Rozhodni se, začni a  zkus to.. I když zkušenosti máš a chceš si dát pořádně do těla, vše tu najdeš. Pohyb je přirozenou součástí života a jde jen o to ho správně uchopit a pochopit ho v souvislosti se sebou samou. Proto tu ani nenajdeš zařazení pro začátečníky či pokročilé. Je tu místo pro všechny, kdo se chtějí hýbat, zpevnit svaly, vytvarovat tělo, posílit imunitu, meditovat, zhubnout, nebo třeba jen zbavit se bolesti zad. Zkrátka naučit se pracovat se svým tělem tak, aby v něm proudila vnitřní harmonie. Těším se na všechny 🙂 Anita

Každý máme svůj potenciál k pohybu. Někoho baví jóga, někoho posilování. Co funguje jednomu, nefunguje druhému. To je třeba pochopit, a pak nás cvičení může bavit, a hlavně má smysl a efekt. 

TYPY LEKCÍ:

A“ jsou vhodné pro všechny bez pohybového a zdravotního omezení. Různé kombinace stylů a dynamiky.

Z“ jsou určené pro úplné začátečníky a všechny, koho trápí bolesti kolen, kyčlí, zad a mají problém klečet, sedět na turka apod.

R“ tyto lekce jsou relaxační, strečinkové, klidové. Vhodné pro všechny a vynikající při stresové zátěži.

P“ vysoká intenzita zátěže, silové prvky a vyšší náročnost na provedení. Vhodné pro pokročilé a všechny bez zdravotních omezení.

Cvičební programy & video ukázky z cvičení na doma se ZenZai Fitness najdete na odkaze, který obdržíte po vyplnění formuláře:

Cvičení pro osoby se zdravotním omezením & začátečníky. Biodynamika pánevního dna. Jóga pánevního dna. Pilates. Fitness yoga. Body & Mind. Power Yoga. Super Core. Bodyform. Full Break. Cvičení 5ti elementů. Harmonizační orgánová sestava. Shakti Zai. Kranio-sakrální Zen Yoga. Tanec čaker. Yoga světla. Tanec bohyně Zai. Moderní kalanetika. Cvičení pro matky. Meditace & Rituály. Spirit move. A mnohé další z programu ZenZai .Fitness™, Intim Fitness™ a Harmonie ženy. Omezená nabídka! Získej cvičební programy v hodnotě 2486 Kč pouze za 349 Kč.

Vyplněním formuláře získáte další výhody z programu Chakra Original & Harmonie ženy. Napište mi a zjistěte více.

Anita Burkoň – fitness trenér

SEZNAM A ČASY VŠECH CVIČEBNÍCH HODIN, LEKCÍ, KURZU, WORKSHOPU VE STUDIU ZENZAI FITNESS BLANSKO NYNÍ PŘIPRAVUJEME K 1.7.2020.  V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁM NAPIŠTE NA NAŠÍ HLAVNÍ DOMÉNU CHAKRA.CZ, NEBO VOLEJTE NA TEL: 770627333 ANITA  

Studio ZenZai Fitness Blansko