www.zenzai.cz

www.zenzai.cz

Studio ZenZai Fitness

Zdravá pánev = zdravá a vitální žena.

Lekce I.

V první řadě je důležité pochopit to, že žena, která vnitřně nefunguje, nezná svoje vnitřní já, nezná a nechápe ani svoji vlastní „ženu“, nevytváří tak správnou vnitřní vibraci. Tato vibrace je velice zásadní pro to, jak nakonec přitahuje nebo možná I odpuzuje svůj protějšek.  Muž, který je v blízkosti takové ženy zkrátka „nemá chuť“. Bavíme se o opravdové touze se svojí ženou splynout, kde fyzická rovina není v souladu s vnitřním nastavením, a jde pouze o tzv. “vypuštění páry”.

My ženy máme všeobecně silnější pole a to co vysíláme do svého okolí a  tudíž I ke svému partnerovi, se nám v takové podobě vrací zpátky. Takovéto zrcadlení má pak vliv na celkové fungování intimního života a na to, jak je pestrý a bohatý, či nudný, nezáživný a mnohdy frustrující.

Mnoho žen si myslí, že make-up, vlasy a vnější krása je to podstatné, a že to stačí. Paradox je ale ten, že muže přitahuje více to, co žena odráží zevnitř sebe samé. A je to tak I opačně. To, jak se máme či nemáme rádi a co v podstatě vyzařujeme je vnímatelné pro okolí na nevědomé úrovni. Nelze proto soudit páry, zda se k sobě hodí, protože nám se nelíbí. Právě takoví partneři jsou k sobě přitahováni vnitřní silou a sladěnými čakrami, které se vzájemně propojují. Tato vnitřní harmonie působí jako magnet. Proto možná občas nevěřícně koukáte na manžele či milence, zkrátka pár, který k sobě, podle vašich „měřítek“, nějak zvláštně vizuelně nezapadá, ale celkově se tito dva lidé jeví velice harmonicky… No, a “vo tom to je” 🙂

Vážené dámy, kila make-upu nezakryjí vaše vnitřní bolesti. Jedině vy samy si je musíte uvědomit, zpracovat je a nastavit si vnitřní harmonii. Klíč máte každá, jen ho musíte najít a použít! Pojďme si pomocí takového klíče postupně otevřít několik důležitých dveří a dojít k té své vlastní tajemné bráně.

Klíčem prvním a v podstatě tím nejdůležitějším je MÍT SE RÁDA! Jenže… Setkávám s velikým problémem, že ženy nejen že neví co to je, mít se ráda, ale hlavně vůbec neví ve své podstatě, co to vlastně znamená… Obětují se dětem, manželovi, rodině, tchýni… Dělají vše kvůli někomu, něčemu a aby sousedka neřekla… tráví čas nesmyslným způsobem, místo aby ho věnovala sobě samé, atd. atd. Dokáže ustoupit ze svých plánů a zásad na úkor někoho jiného, protože chce mít raději klid… Smutný fakt, ale stále a stále velice častý.

Sama jsem si prošla takovým obdobím a poměrně dlouhou část svého života jsem si myslela, asi stejně jako všechny takové ženy, že je to správně. Že když udělám něco pro toho druhého na úkor sebe, že je to v pořádku, ale opak je pravdou! A protože jsme u tématu intimate healing, pak se na to podíváme z tohoto úhlu pohledu.

Pokud se žena sama k sobě chová s neúctou, střídá partnery, svého manžela bere jako nutné zlo a intimní soužití bere jako “už abych to měla za sebou”, je na velice dobré cestě do pekel. Zdravotně, psychicky a celkově zabíjí svoji vnitřní ženu tak, že později ve vyšším věku je z ní ta protivná, nepříjemná ženská, v jejíž blízkosti je lepší nebýt…Ano, to jsou ty pověstné zkazky o “starých pannách”.

Takové chování má obrovský dopad na energii v pánvi, kde vznikají stresové uzly. A byť si vše dotyčná dokáže tzv.okecat hlavou, omluvit si sama sobě, že je to vlastně v pořádku, vůbec tomu tak není. Můžeme být jen tím, čím opravdu jsme, a na co máme chuť!!! Touha není v těle, protože třeba taková mrtvola žádné sexuální touhy nemá. Touha je ve vědomí pokud se ztotožníme s tělem.

Možná někdo namítne, že stačí být pozitivní, vše vidět v růžových barvách a ono se to tím zakryje… Ale kdeže! Cílené a tlakové pozitivní myšlení může napáchat mnohem větší škody, než si ve skutečnosti myslíme. Snažíme se svůj mozek přesvědčit o něčem, čemu vnitřně nejsme nakloněné. Jak potom můžeme očekávat, že se dostaví očekávaný pozitivní výsledek? Nijak… Pozitivum ani negativum neexistuje. Toto vše je jen úhel pohledu, stav vědomí a aktuální rozpoložení v dané situaci. Jsou situace, které se nám dějí z určitých důvodů, stejně tak jsou vztahy, které musíme zažít pro nějaký důvod! Jakmile pochopíme podstatu proč se nám jisté věci dějí, proč jsme stále zakotvené v mrtvé energii, proč si stále vybíráme stejný typ partnera, pak se nám otevřou první dveře na cestě k sobě samé! Zkrátka, buď sama sebou, protože ty jsi taková, jaká jsi a komu se to nelíbí, pak je to jeho problém!!

Naše tělo je živý organizmus. Stále funguje, stále se v něm něco odehrává. Je to zkrátka dokonalý proces. A pokud si něco blokujeme, pokud stále nemáme toho svého vysněného partnera, jsme stále nemocné, nevrlé, ve stresu…. Je na čase to změnit! Přístupem k sobě samé ovlivníme jemnou vnitřní dynamiku a procesy v centrálním nervovém systému.

Jen si zkuste uvědomit, kam všude strkáte hlavu, co v ní stále přemíláte a o čem stále přemýšlíte? Už jen taková drobná změna, jakou je výměna vlastní hlavy, změní vibrace celého těla.