www.zenzai.cz

www.zenzai.cz

Studio ZenZai Fitness

YONI VAJÍČKA

Lekce IV.

Důležitost Yoni vajíček a terapeutických kuliček je stále více posouvána do popředí, ale vesměs je tu hlavní snaha o to, hlavně prodat. Takže je tu spousta e-shopů se super skvělými nabídkami na různé typy těchto doplňků.

Program Zenzai fitness, a s ním související veškerá cvičení a práce na sobě, zahrnuje podstatnou část péče o pánevní dno. Kladu důraz na funkčnost svalů nejen v pánvi, ale v celém těle. Poukazuji na to, aby cvičení bylo prováděné vědomě a s radostí. Yoni vajíčka jsou výborným doplňkem, ale nejsou spasitelné. Je třeba propojit tuto drobnou pomůcku se sebou samou. Se svým životním rytmem, s přístupem k sobě. Zvláštní je, jak se ženy tváří na to, že by něco měly používat. Jako by svaly v pánvi byly něco jiného než všechny ostatní na těle…

A už jsme zase zpět a u toho, jak vnímáme samy sebe.

Pokud se nemáte rády, jak chcete na sobě pracovat a trénovat tyto intimní partie? To spolu nějak neladí. Je třeba se ztotožnit se sebou samou, přijmout svoje tělo. A je jedno, jak v tu chvíli vypadá. Chápu, a vím! Zkrátka chce to na sobě makat.

Pokud otevřete tyto dveře k sobě, pak pochopíte a naučíte se další velice podstatnou věc. Kila, která vás třeba trápí a stále nemůžete zhubnout, můžou krásně opustit vaše tělo. I zde může být  totiž schováno tajemství úspěchu. Kila se najednou začnou ztrácet, a stačí k tomu pár jednoduchých věcí. Prvním a stále tím nejdůležitějším faktorem je to, že nic se neděje hned a vše se bude odvíjet tak rychle, jakou intenzitu a sílu do toho dáte. Prioritní a velice důležité je rozhodnutí, následně pak vlastní dechová dynamika.