www.zenzai.cz

www.zenzai.cz

Studio ZenZai Fitness

TAJEMSTVÍ ORGAZMU

Lekce V.

Schopnost dosáhnout orgazmu doslova trápí spoustu žen, a je to téma, o kterém se velice špatně mluví. Je to něco tak intimního a osobního, že se málokterá odváží na rovinu říct: “mám problém”. Možná mnohdy ani sama neví, zda to co prožívá, je vůbec orgazmus. Jsou ženy, které jej nikdy nedosáhnou, a nebo pouze s velkým úsilím jednou za čas. Smutné pak je, že se za tento svůj handicap mnohdy I stydí a raději hrají hru, a aby se necítily hloupě, chovají se při sexu tak, jako by se to stalo. Jsou chlapi, kteří to nepoznají a stačí jim pocit, že to tak je. Jsou chlapi, kterým je to jedno… Tady bych jen řekla: ”takto fakt ne!” Smutné je to, že žena takto klame hlavně sama sebe. Vnitřní přijetí zkrátka nenastalo a neupřímnost k sobě samé tak blokuje energii v pánvi.

Stupeň a míra vzrušení, stejně jako samotné uvolnění těla spolu úzce souvisí. Bohužel, pokud se ale žena neumí přijmout, pak i v tomto směru musí počítat s prvním problémem. To, zda dojde k vyvrcholení, či ne je otázka hlubokého vnímání svého těla, naladění se na sebe a hlavně, přestat myslet. Vyhodit hlavu!

Energie, která uvoňuje, vyplavuje spoustu krásné energie do těla by měla být přirozenou součástí milostného života.

Spousta žen si také myslí, že používáním yoni vajíček dochází k orgazmu, a impulzem pro to je začít používat je vidina dosažitelných orgazmů. Yoni vajíčka jsou vynikající pomůckou na rozproudění energie, zpevnění pánevního dna, zlepšení zdravotního stavu a pravidelným používáním se určitě zvyšuje citlivost sliznice. Pokud ale nechápeme svoji vnitřní dynamiku, neumíme se vcítit do sebe samé, nepomůže nám k tomu žádná pomůcka.