www.zenzai.cz

www.zenzai.cz

Studio ZenZai Fitness

SKRYTÁ SEXUÁLNÍ ENERGIE

Lekce VII.

Sexuální energie je elixírem života. Ženy, které v sobě tuto energii zabily ať záměrně, či ne jsou ženy „mrtvé“. Jejich výraz v obličeji a energie, která kolem nich vyzařuje je jednoznačně citelná, a ne nadarmo se o takových ženách vedou nepříjemné zkazky, bohužel zakládající se na pravdě. Jenže taková žena má v sobě spoustu vnitřní bolesti, psychických bloků a to pak způsobí zamrznutí energie v pánvi. Libido se abnormálně sníží, či úplně usne. Bludný kruh je na světě a spousta přidružených zdravotních potíží taky. Cysty, myomy, nádory, tenze… Nejhorší variantou je, když si taková žena nechá dobrovolně odstranit dělohu, aniž by pro sebe něco sama udělala. Musím opět z praxe říci, že i tohle jde zachránit. Jakýkoliv zdravotní problém je signálem “zastav se a uvědom si, proč se ti to děje”! Na řezání je většinou času dost.

Mít intimní styk a  zažívat jej s odporem je devastující. Nebýt přítomna a nezažít své skutečné já – to vše způsobuje vnitřní rozkol, který si možná okecáte hlavou, a myslíte si, že se nic neděje, ale je to velký průšvih! Snažit se být po vůli partnerovi s myšlenkou, ať už „to“ mám za sebou je něco jako vzít nůž a zapíchnout si ho do vlastního těla!

Aktivace pánevního dna a správné rozproudění energie vám právě výrazně zlepší intimní život. Zlepší se citlivost v pánvi, vnímavost sebe samé, svaly jsou pevné a krásně s nimi můžete ovlivnit I partnera. Chlap, který má svoji ženu, která na sobě takto maká má mnohem citelnější prožitek ze sexu, než s ženou, která na sobě nepracuje. Ve spojitosti s vlastní fyzickou aktivitou můžete svoji sexualitu  správným zacházením rozproudit a užívat si všeho krásného a nebo ji také můžete totálně zabít. Vše je o přístupu sama k sobě! A v první řadě je důležité se pochopit. Zjistit, jak tělo funguje, jak je dokonale vymyšlené a že není třeba žádných složitostí na to, abyste svoji vlastní cestu našly. Překážkami na vaší cestě je pouze způsob myšlení a vy samy. Bez vlastní námahy se nemůžete naučit nic, ani koncentraci, natož trénovat pánevní dno. Tomu se pak říká lenost. Jde jen o to, abyste vystoupily ze své komfortní zóny, měly zdravou sebereflexi a uvědomily si, že to tak je. Že je potřeba přejít od teorie k praxi!

Naučit se také správně cvičit je nutné. A opět se opřu o svoji více jak 20ti letou praxi. V dnešní době sociálních sítí najdete nepřeberné množství cvičení a všeho možného.. Ale.. S velkou pokorou k tomu co znám je někdy až děsivé, co se prezentuje jen za účelem zviditelnění se. Ale budiž. Zkrátka, tělo je třeba formovat jinak, než zvnějšku. K čemu vám bude chození do posilovny, nebo proč vlastně cvičíte jógu? Protože je to moderní? Ale jděte.. Chodit někam proto, že tam jde kamarádka, nebo by se to tzv. „mělo“ je mrhání časem. Proč tam jdete, když jste nepochopily samu sebe…? Stejné je to i u cvičení pánevního dna a všeho, co se týká našeho ženství. Chceme mít pěkný zadek, vypracované břicho, ale že si nesprávným cvičením můžeme právě v těchto místech ublížit, to už jde stranou.

A tak jak se roztrhl doslova pytel s nabídkou všech možných fitness lekcí, stejně roste spousta kurzů a workshopů pro cvičení na pánevní dno. A určitě bych každé z vás doporučila, navštívit takové školení, abyste si správně navnímaly sebe samu. Pokud vám to někde nevyhovuje, nebo vás to neposunulo, zkuste jiné. Zkrátka trénujte a cvičte tak, ať vás to baví! I toto cvičení může být zajímavé a velice efektivní už po první lekci. Ovlivňujete tím nejen spodní část vlastního těla ve fyzické rovině, ale pracujete s buněčným systémem.