www.zenzai.cz

www.zenzai.cz

Studio ZenZai Fitness

OTEVŘETE CESTU KE ZDRAVÍ

Lekce VIII.

Naše buňky jsou to, co nás fyzicky tvoří. Předávají si informace mezi sebou a je v nich ukryto a zakódováno mnoho informací od genetiky, přes naše trápení a zážitky počínající už v prenatálním životě. Žena, která na sobě pracuje a uvědomuje si, kde je ukryto kouzlo její krásy a energie, pak drží klíč k dalším dveřím. Tady si otvíráte cestu ke zdraví.

Taková žena má v sobě plodivou, kreativní energii, která omlazuje buňky celého těla a zároveň si silně zvyšuje imunitu! Určitě jste někde slyšely o tom, že v pánvi máme tvořivou energii. Ano, máme. A kreativita samotná je pro nás velice prospěšná, ale ta vnitřní ženská kreativita odráží tu naši energii. To naše “já”. Stejně tak vědomé cvičení prozáří buňky I celé tělo, což krásně ovlivňuje naše éterické tělo a naše žití se stává intenzivnějším, hezčím.

Čakry jsou něco jako naše pečetě, se kterými se rodíme a které postupem života a vlastním chováním k sobě samé buď likvidujeme, nebo si jimi udržujeme tělo zdravé a vitální. Těch základních máme 7 a ovlivňují naše zdraví a hlavně náš hormonální systém. A abychom si je lépe pamatovali, jsou barevně označené. Čakry samotné však přímé barvy nemají. Mohou odrážet celou škálu barevného spektra. Jestliže má tělo fungovat vyrovnaně, pak jdeme od spodních čaker postupně k těm nejvyšším. Nejlepší je samotný nácvik s osvědčeným terapeutem v kombinaci s trénováním doma. Nelze očekávat to, že po jedné návštěvě, kdy si necháte tzv.srovnat čakry je vše vyřešeno. Ba naopak! Tady to teprve začíná.

Nesprávně vedená energie v pánvi může mít další devastační charakter, což je přehřívání nebo potlačení. Obojí je ve výsledku pro tělo škodlivé a může mít neblahé psychické následky. Naše kostrč a hlava působí na sebe jako dva magnety se silou plus a minus. Spojení těchto dvou „magnetů“ v těle je nemožné. Hmota izoluje, rozděluje a klade odpor a energie která proudí páteřním kanálem je proto velice dobře fungující spojnicí, která vyrovnává tyto vzájemně působící tlaky!

Pokud se umíme správně naladit, umíme správně dýchat, máme bezvadně aktivní pánevní dno, pak můžeme vědomě pracovat se svojí vnitřní sexuální energií. A právě proto se latentní nervová mozková centra nachází ve vyšších centrech čaker. Uvolňování sexuální energie z kostrče směrem vzhůru má jednoznačně postupné a správně vedené.